Bağ meskeninde aile faciası: 2 meyyit

Olay, akşam saatlerinde Şahinbey ilçesi kırsal Mimar Sinan Mahallesi Halep Bulvarı üzerindeki bir bağ konutunda meydana geldi. Teze nazaran, bağ meskeninde bekçilik yapan Halil Adıgüzel (56) ile ruhsal sıkıntılar yaşayan oğlu Orhan Adıgüzel (26) bilinmeyen bir nedenle tartışma yaşadı.

Kısa müddette büyüyen tartışma sırasında cinnet geçiren Orhan Adıgüzel, öfkesine hakim olamayarak babasını göğsünden bıçakladı. Ağır yaralanan baba, olay yerinde hayatını kaybetti. Babasının vefatına neden olan Orhan Adıgüzel ise kendisini iple asarak hayatına son verdi.

Baba-oğuldan haber alınamayınca vahim görünüm ile karşılaşıldı

Yaşanan olay sonrası uzun mühlet baba oğuldan haber alamayan yakınları durumlarından şüphelenerek 112 Acil Davet Merkezi’ne ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sıhhat ve jandarma takımları sevk edildi. Olay yerine gelen sıhhat takımları, yaptıkları incelemede baba Halil Adıgüzel’in bıçaklanarak, oğlu Orhan Adıgüzel’in ise asılma sonucu hayatını kaybettiğini belirledi.

Bağ meskeninde yaşanan aile faciası sonrası hayatını kaybeden baba ile oğulun cansız vücutları olay yerinden yapılan incelemelerin akabinde Gaziantep İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

KAYNAK: İHA, AA