Britney Spears’tan samimi itiraf: “Bir modülüm ölmüş üzere hissediyorum”

Babasının vasiliğinden 13 yıl sonra kurtulmayı başaran ve geçtiğimiz aylarda da evlenen Britney Spears, bu kere da çocuklarıyla aralı münasebeti yüzünden gündemde. Bir müddettir kendisiyle görüşmeyen çocukları için ünlü pop müzikçisi “Bir kesimim ölmüş üzere hissediyorum” diyor.

Britney Spears, son günlerde çocuklarıyla münasebeti yüzünden gündemde. Üstelik, çocuklarının babası Kevin Federline’nın tezleri ve yaptığı açıklamalar da Spears’ın işini pek kolaylaştırmıyor.

Federline, oğulları 16 yaşındaki Sean Preston ve 15 yaşındaki Jayden James’in annelerinin toplumsal medyadaki paylaşımlarından utandıklarını ve aylardır görüşmediklerini söylemişti.

Spears, hem Federline’a hem de çocuklarına yeniden toplumsal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla hitap ederek seslenmiş ve neler hissettiğini yazmıştı. Hatta Spears’a yeni eşi Sam Asghari de dayanak olmuştu.

“ARTIK BİR MAKSADIM YOK”

Spears artık de his yüklü bir paylaşımda çocuklarıyla yaşadığı sorun nedeniyle bir kesiminin öldüğünün hissettiğini söylüyor:

“Kelimenin tam manasıyla, artık bir gayem yok. Onlar benim neşemdi. Onlar benim her şeyimdi. Onları görmek için sabırsızlanıyorum. İşte bunun için yaşıyorum.”

Spears, ayrıyeten bir devir çocuklarıyla Federline’dan çok daha fazla birlikte olduğunu hatırlatıyor: “Demek istediğim, beşerler o kısmı hatırlamıyor zira her vakit aksiye odaklanıyorlar, lakin 6 ila 9 yaşları ortasında, vaktin yüzde 70’inde onlara sahiptim. Onlar için nasıl bu kadar kolay anlamıyorum, yalnızca beni bu türlü kesip atmak, anlamıyorum.”

“KABALIK VE NEFRET VAR”

Eylül 2019’da Spears ve Federline çocukların velayeti için tekrar anlaşmış ve yarı yarıya olan velayet yüzde 70 Federline’a geçmişti.

Spears’ın oğullarını yaklaşık altı aydır görmediği tez ediliyor. Ayrıyeten müzikçinin çocuklarını azarladığı bir görüntünün yayınlanması, Federline’nın Spears’ın babasına takviye olması, eski çiftin ortasındaki ilgiyi daha da çok gerdi.

Spears, silmiş olduğu bir Instagram gönderisinde, “Kabalık var, sonra nefret var. Beni ziyaret ederlerdi, kapıdan girerlerdi, doğruca odalarına masraflardı ve kapıyı kilitlerdi!” diye yazıyor.

Spears paylaşımına şu satırlarla devam ediyor: “Neler oluyor bilmiyorum başlarında. Her vakit denedim ve tahminen de bu yüzden buraya gelmeyi bıraktılar. Beni o kadar çok sevmelerini istedim ki abartmış olabilirim”