Bursa’da metro istasyonunda bıçaklı hücum dehşeti

Bursa akşam saatlerinde merkez Nilüfer ilçesi Ataevler Metro Durağı yakınlarında, metronun içerisinde 6 başka hatadan kaydı bulunan ve Altınşehir Metro istasyonunda trene binen 22 yaşındaki işsiz Emre E. yan baktığı savıyla ortada hiçbir sebep yokken, işinden dönen 30 yaşındaki Deniz T.’ye evvel baş attı akabinde da tek bıçak darbesiyle göğsünden ağır yaraladı.

Yüzlerce kişinin gözü önünde cerayan eden olay sonrası bir müddet yürüyüp Ataevler Metro İstasyonu’nun içinde yere yığılan Deniz T. ambulansla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yüzlerce kişinin gözü önünde bıçakladı, etraftakiler yalnızca izledi

Bir meyve suyu fabrikasında çalışan genç adamın çok kan kaybettiği ve sıhhat durumunun önemli olduğu bildirildi. Yaralıya müdahale edilirken, yüzlerce kişinin de olayı meraklı gözlerle izlemesi dikkat çekti.

Olayı araştıran Nilüfer İlçe Emniyet ve Asayiş Şube Müdürlüğü grupları güvenlik kameralarını tek tek inceledi.

Yaralının durumu ağır

Zanlının Altınşehir Metro İstasyonu’nda trene bindiği belirlendi. Gün uzunluğu iş arayan işsiz gencin Altınşehir Besin Sitesi’nde kimi işyerlerine bilgilerini verdiğinin tespit edilmesi üzerine zanlı yapılan operasyonla gözaltına alındı.

İHA’nın aktardığına nazaran Asayiş Şube Müdürlüğü Ağır Cürümler Bürosu’nda sorguya alınan ve yaralama ve birtakım hatalardan kaydı bulunan Emre E.’nin sorgusunun devam ettiği, ağır yaralı Deniz T.’nin de ameliyata alındığı belirtildi.