Fenerbahçe artık milletlerarası borsada!

Son yıllarda kripto paralar, hayatın birçok alanında kendini göstermeye başladı. Birçok futbol kulübü kendi ismini taşıyan token’larla borsaya giriş yaptı.

Bloomberg HT’nin haberine nazaran, Fenerbahçe, geçtiğimiz ağustos ayında Token pazarına giriş yapmıştı. Fenerbahçe Token, artık de dünyanın kıymetli pazarlarından birinde uzunluk gösterecek.

“FENERBAHÇE TOKEN’İ LİSTELEYEN BİRİNCİ MEMLEKETLER ARASI KRİPTO PARA BORSASI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ”

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Paribu platformuna mükemmel bir giriş yapan FB Token, birinci süreç gününde pahasını 5’e katlamıştı. Token, kıymetli bir adıma hazırlanıyor. Fenerbahçe ismi, dünyanın en kıymetli dijital varlık ticaret platformlarından birisi olan Bitfinex’te listelenecek.

FB Token’in platformda ne vakit al-sat süreçlerine açılacağı açıklanmadı. Hususa ait olarak Bitfinex resmi hesabı şu tabirlere yer verdi.

Bitfinex, Fenerbahçe Simgesini (FB) listeleyen birinci milletlerarası kripto para borsası olmaktan gurur duyar! Fenerbahçe Token, sizi Türkiye’nin en büyük futbol kulübüne yaklaştırıyor. Mevduat ve alım satım çok yakında, bizi izlemeye devam edin!