Icardi ile Takipleşen Simge Sağın, Beşiktaş’ı Takipten Çıkarma Nedeni ile Kafaları Karıştırdı

Simge Sağın tarafından söylenen ‘Aşkın olayım’ şarkısı tüm Türkiye’nin en çok dinlenen şarkılarından birisi olmuş ve Galatasaray taraftarı bu şarkıyı Mauro Icardi’ye ithaf etmişti. Özgür Aras’ın düzenlediği etkinliğe katılan Simge Sağın kendisine gelen Mauro Icardi sorularını cevapladı ve Beşiktaş’ı neden takipten çıktığını söyledi.

Özgür Aras’ın düzenlediği ‘Rengarenk30Yıl’ gecesine katılan Simge Sağın kendisine sorulan soruları yanıtladı.

Son zamanların en çok dinlenen şarkısı “Aşkın olayım” hakkında da konuşan Simge Sağın, Mauro Icardi ile birbirlerini paylaşmaları konusuna değindi.

Arjantinli golcü, şarkıyı sosyal medyasında paylaşmış ve Sağın’ı etiketlemişti. Simge Sağın kalp emojisi ile kendi hesabında paylaşım yaparak Icardi’nin gönderisine karşılık vermişti.

Icardi’nin golünden sonra şarkısının çalınmasına mutlu olduğunu söyleyen Sağın, “Icardi de paylaşınca, ben de paylaştım. Ben şarkımı paylaşan herkesi paylaşıyorum. Beş yıl önce çıkardığım bir albüm Türkiye’nin en çok dinlenilen albümü oldu. Çok mutlu ve gururluyum bu yüzden. Dinleyen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“Icardi ile takipleştikten sonra neden Beşiktaş’ı takipten çıkardınız?” sorusunu yanıtlayan ünlü şarkıcı şunları söyledi:

” Beşiktaş’ı daha önceden çıkartmıştım ben takip ediyordum ama onlar beni etmiyor diye. Icardi ile takipleştiğim için çıkmadım takipten.” dedi.

?

?

?

?

?

?

?

Simge Sağın’ın Beşiktaş takip etmedi diye takipten çıkmasına sosyal medyadan gelen tepkiler şöyleydi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir