Valerien Ismael’den değişiklik tezahüratına yanıt: Türkçe bilmiyorum

Spor Toto Harika Lig’in 3. haftasında Beşiktaş alanında Fatih Karagümrük’ü 4-1 mağlup etti. Maçın akabinde basın toplantısında açıklamalar yapan Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael, alınan sonuçtan ötürü çok memnun olduğunu söz etti.

Müsabakanın bir kısmında taraftarın oyuncu değişiklikleriyle ilgili tezahürat yapması sorusuna karşılık veren Fransız teknik yönetici, “Türkçe bilmiyorum. O yüzden de anlayamadım tezahüratı… Değişiklikler konusunda karar benim… Bunu yaparken yüzde yüz emin olmak isterim. O dengeyi bozmadan hareket etmek isterim” diye konuştu.

“ELEŞTİRİLER OLACAKTIR”

Karşılaşmayı da kıymetlendiren Valerien Ismael, şu sözleri kullandı:

“Hak ettiğimiz 3 puanı aldık. Planladığımız üzere güçlü başladık, fırsatlar bulduk ve sonrasında golü attık, 2-0 devreye önde girdik. İkinci yarıda motamot devam etmemiz gerektiğini konuştuk. 3. golü de bulduk. Şu an bu noktada futbolcularımızın başında geçen sene oynanan Adana Demirspor maçını daha net anlayabiliyorum. Geçen hafta da birebirini yaşadık. Bugün de 3-0’dan sonra 3-1 oldu lakin 10-15 dakika biraz geride oynadık lakin dik durduk, golü yemedik ve sonrasında 4. golü attık. Çok kıymetli bir 3 puan aldık. Dinleneceğiz ve bir sonraki iç saha maçımıza hazırlanacağız. Tenkitler olacaktır. Kıymetli olan saha içi bu bahisler değil. Galibiyet bugün bizim için değerliydi. Lig çok uzun bir maraton, maç maç bakacağız. Sivasspor maçında da galibiyet almayı hedefliyoruz.”