Aydilge, Eşine Mesaj Atan ve Uygunsuz Fotoğraf Yollayan Kadınları İlginç Bir Dille Uyardı!

Şarkıcı Aydilge, eşine mesaj atan ve uygunsuz fotoğraflarını yollayan kadınlar olduğunu söyledi ve o kadınlara ‘Biz kız kardeşleriz, rakip değiliz.’  diyerek seslendi.?

“Aşka Gel” ve “Hayat Şaşırtır” şarkılarıyla hafızalara kazınan Aydilge, zaman zaman sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen bir isim.

Bundan 5 yıl önce yani 2018 yılında şarkıcı Aydilge, keman sanatçısı Utku Barış Andaç ile nikah masasına oturmuştu. Aydilge, düğününde 17. yüzyıl Barok Dönemi’ne ait bir gelinlik giymişti.

Aydilge’nin sadece gelinliği değil doğrudan düğün konsepti Barok Dönemi tarzında gerçekleşmişti. Aydilge daha önce bu konuyla ilgili yaptığı bir açıklamasında?

‘Biz sadece şimdiki hayatlarımızda değil, geçmiş yaşamlarımızda da bir arada olduğumuza ve birbirimizin ruh eşi olduğumuza inanıyoruz. Bu yüzden de 17’nci yüzyıl Barok Dönemi’ne ait özel bir konsept hazırlattık’ demişti.

Ünlü şarkıcı, son olarak sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile gündeme geldi. Aydilge, eşine mesaj atan ve fotoğraf yollayan kadınların olduğunu dile getirdi ve uyarı niteliğinde bir video paylaştı.

Aydilge’nin “Sevgili eşim Utku’ya flörtöz mesajlar atan kadınlar olduğunu öğrendim” dediği açıklaması?

Aydilge’nin paylaşımını gören sosyal medya kullanıcıları ise ünlü ismin bu naif uyarısını takdir etmeden geçemedi?

?

?

?

?

?

Şarkıcı Aydilge, “Hemcinslerimiz bu kadar yumuşak konuşmayı haketmiyor” diyen takipçisine verdiği yanıtla yine naifliğini göstermiş oldu.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir