Duman dedektöründen çıktı: Airbnb evinde kalan çift dehşeti yaşadı

ABD’nin Teksas eyaletinden Kayelee Gates ve nişanlısı Christian Capraro, kiraladıkları evde kameraya alındıklarını fark edince hayatlarının şokunu yaşadılar.

Ağustos 2022’de bir evde iki gece geçirmek için Silver Spring, Maryland’e 23 saatlik bir yolculuk yapan çift, önce yakınlaştıkları banyoda sonra da yatak odasında gizli kameralar buldular.

Mağdur çift, dava açmaya hazırlanıyor…

Duman dedektörlerine gizlenen kameraları fark eden çift, hemen evden ayrılma kararı aldı. Capraro, yatak odasındaki gizli kamerayı çıkardı ve Montgomery İlçe Polis Departmanı’nı aramak için bir otele gittiler.

Polis eve müdahale ettiğinde, başka bir konuğun kaldığı bodrum katında duman dedektörüne gizlenmiş ek bir gizli kamera daha buldu.

Maryland’deki Airbnb evi…

Çiftin avukatı, en büyük korkularının kaydın nereye gitmiş olabileceğini bilmemek olduğunu söyleyerek bunu Pandora’nın kutusunu açmaya benzetti.

İçinde gizli kamera bulunan dedektörler, birçok insana dehşeti yaşatıyor…

Mülkün sahibi olan Maryland’de lisanslı bir psikiyatri hemşiresi olan Christopher J. Goisse hakkında yapılan aramada, kasasında çok sayıda gizli kamera bulundu. Goisse’nin metamfetamin bağımlısı ve akıl hastası olduğu bildirildi.

Şimdi çift, Goisse’yi, Airbnb’den kiraladıkları evinin banyosunda sevişirken gizli kameralarla kaydettiği iddiasıyla dava etmeye hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx