Honor Magic Vs 2’nin yeni renk varyantı gösterildi

Honor, Magic V2 modelinin ardından sektöre damgasını vuran ince tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Şimdi ise şirket, yeni kitap tarzı katlanabilir telefonu Magic Vs 2’yi tanıtmaya hazırlanıyor. Adından da anlaşılacağı üzere, bu model, geçen yılın Magic Vs modeline bir güncelleme getiriyor. Resmi tanıtımı yapılmasına bir gün kala Honor, cihazın parlak mavi renkteki göz alıcı tasarımını içeren detaylı bir görseli paylaştı.

Magic Vs 2‘nin, Magic Vs modelinden daha ince bir yapıda olması bekleniyor. Honor’un global pazarlama ve iletişim lideri Bhavya Siddappa, yeni Magic Vs 2’yi parıldayan mavi bir renk tonunda gösteren bir resmi X üzerinden paylaştı. Telefonun renk seçeneği parıltılı bir etkiye sahip.

Honor Magic Vs 2’nin yeni renk varyantı gösterildi

Magic V2’ye benzer bir şekilde üçlü kamera kurulumu olduğu göze çarpıyor. Cihazın Magic V2 kadar ince olup olmayacağı resimden anlaşılamıyor; ancak Magic V2 kapalıyken sadece 9.9 mm kalınlığında. Magic Vs 2‘nin ise Magic Vs modelinden, bu katlanmamış halde 6.1 mm profiline sahip olduğundan daha ince olması bekleniyor.

Yeni modelin tanıtımı, Honor Watch 4 Pro ile birlikte 12 Ekim’de yapılacak. Yeni akıllı telefon, geçen yılki Magic Vs modeline göre hafif bir özellik artışı getirecek gibi görünüyor. Geekbench’ten alınan son benchmark, Vs 2’nin Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ve16GBRAM ile güçlendirileceğini öne sürüyor. Cihazın 50 MP ana kamera, 50 MP ultra geniş açılı ve 8 MP telefoto lens içeren bir kamera kurulumu ile geleceği düşünülüyor. Ayrıca, Magic Vs 2‘nin 66W şarjı destekleyebileceği konuşuluyor. Telefon hakkındaki diğer detaylar ise yarınki lansman sırasında açıklanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx